0
0

מגבות מתקן כביסה בועה

משלוח חינם - זמן אספקה 7-12 ימי עסקים!
0
1. הקופסה עשויה מפלסטיק PP שקוף. לאחר השימוש בתינוק בקופסה, קופסה זו יכולה גם לשים כמה אביזרים קטנים, ווים דיג, כפתורים, מחטים וחוטים, אותם ניתן לשים או לתלות, וזה נוח יותר לסחיבה. 2. היקף היישום: דיג, תחזוקה וכלים אחרים 3. חומר: מגולוון 4. ..
₪83.99
הוספה לעגלת הקניות
משלוח חינם - זמן אספקה 7-12 ימי עסקים!
0
1. מסייע בהגנה על האלקטרוניקה שלך מפני נזק לשחרור אלקטרוסטטי מקרי (ESD) במהלך התיקונים 2. קרקע את עצמך בזמן שאתה עובד על אלקטרוניקה רגישה כדי למנוע הצטברות מטען סטטי 3. שמור סטטי מפגיעה בחלקים אלקטרוניים וציוד 4. רצועת שורש כף יד מתכווננת עם..
₪48.99
הוספה לעגלת הקניות
משלוח חינם - זמן אספקה 7-12 ימי עסקים!
0
רצועת כף היד האנטי-סטטית הזו משתמשת באפקט הפריקה של קורונה כדי להיפטר מגופך של מטענים סטטיים לפני שהיא יכולה לפגוע בנתונים או לציוד המחשב שלך. עם רצועת בד אלסטית מתכווננת היא מתאימה בנוחות סביב פרק ​​כף היד שלך ומאפשרת להתקין או להסיר חלקים. הרצועה ה..
₪46.99
הוספה לעגלת הקניות
מגבות מתקן כביסה בועה

במאמר זה, נסקור ונחקור עשרת המילות המפתח המרכזיות המשפיעות על עולמם של התינוקות והילדים. נתמקד בסקירה של מגוון מוצרים איכותיים המתאימים לקטגוריות שונות, כולל מתקני כביסה ייחודיים כמו מתקן כביסה כתר ומתלה כביסה על גלגלים. נספק מידע על מגבות כותנה לילדים ומגבות לילדים דיסני, מתקני כביסה קטנים ופרקטיים, וגם מגבות חוף ייחודיות לילדים. הכל במטרה לספק לך מגוון רחב של אפשרויות לשדרג ולעזור בטיפוח יומיומי של תינוקות וילדים. התקשרו לאטרף והתחילו לגלות את העולם המגוון והפרקטי של מוצרים לתינוקות.

לְהַרְחִיבהִתמוֹטְטוּת