0
0

מד חום אינפרא אדום

משלוח חינם - זמן אספקה 7-12 ימי עסקים!
0
מאפיינים: 1. מוצר זה מודד את טמפרטורת הגוף על ידי איסוף קרינת חום אינפרא אדום מהמצח האנושי. הפעולה פשוטה והיגיינית, והמדידה מהירה ומדויקת. המשתמש צריך רק ליישר את הבדיקה עם כפתור המדידה ולחץ על כפתור המדידה למשך כ- 0.5 שניות כדי למדוד במהירות ובמד..
₪98.99
הוספה לעגלת הקניות
משלוח חינם - זמן אספקה 7-12 ימי עסקים!
0
1. מדידה מהירה של שנייה 2. מדידה מדויקת 3. גם לאוזן וגם למצח, אין קשר 4. פעולה קלה ונייד 5. סולם כפול: כן 6. כבוי אוטומטי: כן 7. צפצוף כשמוכנים: כן 8. טווח פלט מדורג: 35.0 מעלות ג ' - 42.0 מעלות ג 9. טווח פלט מורחב מדורג: 32.0..
₪198.99
הוספה לעגלת הקניות
משלוח חינם - זמן אספקה 7-12 ימי עסקים!
0
1. מדידה, פחות משנייה 2. פעולה קלה, תכנון כפתור אחד, למדידת אוזן וגם מצח 3. Multi-function, יכול למדוד אוזן, מצח, חדר, חלב, מים וטמפרטורת אובייקט 4. מדויק ואמין 5. המרה של מצב אילם ולא-תיל, הימנע מפריע לך ולתינוק 6. כיבוי אוטוטו וחיסכו..
₪111.99
הוספה לעגלת הקניות
מד חום אינפרא אדום

המד חום אינפרא-אדום - מדד הבטיחות החשוב ביותר לתינוקות ופעוטות. במאמר זה, נציע לכם מבט מקיף ומעמיק על חשיבותו של מד חום אינפרא-אדום ושל עשרת המילים המפתח הבאות: כמה עולה מדחום אינפרא-אדום, מדחום אמין, מד חום של בראון, אינפרא אדום ברפואה, מד טמפרטורה אינפרא-אדום, מד חום רפואי, אינפרא אדום אולטרה סגול, מד חום אלחוטי, אינפרא אדום מחיר, ומה זה אינפרא-אדום.


נבחן ונשווה בין מגוון מדחומים זמינים בשוק, נדבר על יתרונותיהם וחסרונותיהם, ונספק מדריכים וטיפים לבחירת המד המתאים ביותר לצרכים שלכם. נחקור את הטכנולוגיה שמאחורי האינפרא-אדום, ונביא לכם תשובות מקצועיות על שאלות נפוצות כמו מהו מד חום אינפרא-אדום וכיצד הוא עובד.


אם יש לכם תינוק בבית, אם אתם בדרך להיות הורים, או אם אתם פשוט רוצים לשדרג את סל הטיפוח שלכם, המאמר הזה יספק לכם את המידע המקיף שאתם צריכים לדעת כדי לבחור בצורה חכמה ומושכלת.

לְהַרְחִיבהִתמוֹטְטוּת