0
0

כלים ומוצרים לתעשייה ומדעית

משלוח חינם - זמן אספקה 7-12 ימי עסקים!
0
1. הקופסה עשויה מפלסטיק PP שקוף. לאחר השימוש בתינוק בקופסה, קופסה זו יכולה גם לשים כמה אביזרים קטנים, ווים דיג, כפתורים, מחטים וחוטים, אותם ניתן לשים או לתלות, וזה נוח יותר לסחיבה. 2. היקף היישום: דיג, תחזוקה וכלים אחרים 3. חומר: מגולוון 4. ..
₪83.99
הוספה לעגלת הקניות
משלוח חינם - זמן אספקה 7-12 ימי עסקים!
0
1. מסייע בהגנה על האלקטרוניקה שלך מפני נזק לשחרור אלקטרוסטטי מקרי (ESD) במהלך התיקונים 2. קרקע את עצמך בזמן שאתה עובד על אלקטרוניקה רגישה כדי למנוע הצטברות מטען סטטי 3. שמור סטטי מפגיעה בחלקים אלקטרוניים וציוד 4. רצועת שורש כף יד מתכווננת עם..
₪48.99
הוספה לעגלת הקניות
משלוח חינם - זמן אספקה 7-12 ימי עסקים!
0
רצועת כף היד האנטי-סטטית הזו משתמשת באפקט הפריקה של קורונה כדי להיפטר מגופך של מטענים סטטיים לפני שהיא יכולה לפגוע בנתונים או לציוד המחשב שלך. עם רצועת בד אלסטית מתכווננת היא מתאימה בנוחות סביב פרק ​​כף היד שלך ומאפשרת להתקין או להסיר חלקים. הרצועה ה..
₪46.99
הוספה לעגלת הקניות
כלים ומוצרים לתעשייה ומדעית

מתינוקות ועד לגיל הצעיר, מאמן זה יקח אתכם למסע מרתק של גילוי ושדרוג של עולמם היומיומי של התינוקות והילדים. בעשר המילים המפתח הבאות - כלים שלובים כרטיס חכם, כלים חד פעמיים, כלים למטבח, כלים לתעשיה, ארקו כלים לתעשיה, כלים לשען, כלים לשענים, כלים לעיצוב תכשיטים, כלים לתכשיטנות, וכלים נטענים - תגלו את המגוון האדיר של מוצרים המותאמים לכל שלב בצמיחה ופיתוח.


המאמר ישקול את כלים המשלבים פונקציות שונות, כולל כרטיסי חכם המסייעים בניטור ובניהול יום-יומי, וגם כלים חד פעמיים הנוצלים בזמנים שונים. נציע מגוון רחב של כלים למטבח, מציידי תכשיטים וכלים לתעשיה המותאמים גם לשימוש בבית.


האם אתם מתעקשים למצוא כלי שלוב ונטען? נחקור ונציג לכם את האפשרויות המתקדמות ביותר בתחום. אל תחמיצו את המאמר הזה, שבו נתחיל להציע לכם מסקר עמק של עשר המילים המפתח המרכזיות ונדבג לעולמם הרחב של תינוקות וילדים.

לְהַרְחִיבהִתמוֹטְטוּת